Středa 26. února 2020, svátek má Dorota
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet
  • Středa 26. února 2020 Dorota

Lže, jako když mainstreamová média tisknou

14. 02. 2020 13:00:00
Masa lží valících se z tzv. demokratických médií nabírá gigantických rozměrů. Když dneska kouknete na (reálné, či virtuální) stránky médií, tak máte pocit bezmoci a vzteku.

To, nad čím by ještě nedávno svět nevěřícně kroutil hlavou, je nám podsouváno jako realita a Overtonovo okno se neustále víc a víc otevírá.

Nehorázná a bezuzdná manipulace, hlásání jedné jediné pravdy, propaganda. Celospolečenská témata ve vleku multikulturalizmu a politické korektnosti. Taková je dnešní situace v oblasti médií. Nekonečná řada lží u témat jako jsou Brexit, gender, migrace, klimapropaganda, elektromobilita, Rusko. Tady všude média ohýbají pravdu a snaží se nám vypláchnout mozky. Za vydatné podpory (ne)ziskových organizací, které si přes státní rozpočet platíme my všichni.

Možná dám pár příkladů, aby to bylo jasné. Nebudu tady rozebírat, proč nemáme 100 pohlaví, ale jen dvě (byť se někteří lidé můžou cítit rozpolcení a mají různé sexuální preference, tak pohlaví není sociální konstrukt, pohlaví nám dala příroda, dala nám je dvě a moc dobře věděla, proč to tak udělala). Ale pojďme jinam:

Brexit

To, co jsme se dozvídali z médií o Brexitu, byl jasný výplach mozku. Nejdřív bylo jasné, ze Brexit nemůže v referendu vyhrát, pak, když vyhrál, to bylo celé nějaké spiknutí anglických důchodců a chudiny a mělo se opakovat, pak jsme se dozvídali, že po Brexitu vlastně celá Velká Británie skončí strašnou smrtí v agónii bez EU. Až nakonec britští voliči ukázali, jak to celé je. Boris Johnson vyhrál drtivě volby, Brexit bude a žádná hrůza se nestane. Snad jen EU se bude dál snažit házet Britům klacky pod nohy. Ona snaha EU mstít se Velké Británii za Brexit je mimochodem zjevná. A přesně to je důvod, proč nás unijní tisk, včetně toho českého, zásoboval kataklizmatickými nesmysly okolo Brexitu. Mimochodem, pokud někdo žije v představě, že by jednou snad mohl být nějaký Czexit, tak se bohužel hluboce mýlí. My jsme v podstatě ekonomický protektorát Německa a takovou pomstu, kterou se zejména Němci a Francouzi snažili přpravit Britům, bychom, na rozdíl od rozvinuté Velké Británie, neustáli.

Migrace

Už pojmenování všech migrantů slovem uprchlíci je samo o sobě manipulací non-plus ultra a hrou na city obyvatelům Západu. Podívejte se na ně, chudáci uprchlíci, zbídačení válkou, blabla, kecy v kleci. Ze statistik je jasné, že drtivá migrantů přicházejících do EU, jsou lidé ze zemí, kde žádné války nejsou. Tihle lidé sem jdou z důvodů ekonomických, často zmanipulováni pašeráky lidí, kteří jim naslibují nereálné hory, doly, jen aby za ně mohli inkasovat za převoz do EU. Migranti zde pak často žijí v totální frustraci, že se jejich sny nenaplnily a odtud je už jen kousek k tomu to celé na někoho svalit, vzít nůž do ruky a... Alláhu Akbar. Bohužel dneska celá migrační politika EU je tak ovlivněná politickou korektností, že žádné řešení není ani v dohledu. Dál přijímáme lidi, co zde nemají perspektivu, a dál topíme pod kotlem frustrace a vzájemné nenávisti mezi původními obyvateli a nově příchozími. Všechny ty pohádky, kterými nás kolem toho krmí média, snad nemusím připomínat. Wir schaffen das, že soudruzi novináři? A nakonec ze všech těch problémů obviníme ty, co se dovolili ozvat a říct, že celý tenhle přístup je nelogický nesmysl a že vždycky musí mít vstřícnost svoje limity. Obviníme je z toho, že jsou rasisti a nacisti. Jenže tihle lidi, když je opravdu potřeba pomoct, rádi pomůžou. Stačí připomenout jinou, opravdovou vlnu uprchlíků. Uprchlíků z bývalé Jugoslávie, kteří utíkali před válkou a násilím a vzali zavděk každou zemí, včetně ČR, která jim nabídla ochranu a azyl. Těmto uprchlíkům jsme pomáhali rádi, protože oni ochranu potřebovali a hlavně se po válce vrátili tam, odkud díky ní přisli. Tedy domů, do Bosny a Hercegoviny.

Klimapropaganda

Tohle je poslední trumf v rukou médií, politiků a aktivistů, jak nás pěkně zmáčknout a dotlačit nás tam, kde nás chtějí mít. Když to nevyšlo s “uprchlíky”, tak zatlačíme přes životní prostředí. Protože chránit životní prostředí, zejména pro naše děti, to přece chceme všichni, ne? Kdo by si dovolil říct, že on(a) ne? Určitě nikdo, pokud by nechtěl být terčem tlaku rozhořčené veřejnosti. A to je právě ono! Vynikající páka, jak lidi natlačit, kam potřebujeme. Vzbudit v lidech pocit provinění, pocit, že oni za to můžou, že se klima mění. Ne věcná dabata, jak se na tyto změny připravit. Jen emocionální, ničím nepodložený tlak. Tyto klimatické změny tu byly vždycky! Ještě před cca. 10 000 lety tu byla doba ledová a půl Evropy bylo pod ledem. Pak se zase oteplilo. I díky tomu vznikly velké starověké říše, Grónsko získalo svoje jméno (Greenland = zelená země) a u nás se víno pěstovalo i na severní Moravě. Pak zase tzv. malá doba ledová a ochlazení. A teď zase stoupáme teplotně vzhůru. Rozmary počasí a změny podnebí tu byly vždycky a bohužel vždy stály tisíce a tisíce životů. Zvířecích i lidských. To, že se člověk chová ke své planetě bezohledně, je ale také věc zřejmá. A my dnes máme takové technologie a znalosti, že bychom mohli tyto problémy řešit mnohem lépe než v minulosti. Ale neděje se tak. Radši jsou nám vymývány mozky propagandou, Gretou, elektromobilitou a dalšími nesmysly. Odsuzujeme tak sebe i planetu k dalším, větším problémům. Planeta to nakonec, díky neskutečné schopnosti přírody regenerovat, nejspíš přežije. Jestli to přežijeme my, jako jeden z mnoha nepodstatných zvířecích druhů, je otázka.

Za tím vším, co jsem zmínil na příkladech výše, stojí snaha napěchovat nás všechny do jedné šablony myšlení i chování. Snaha vytvořit z lidí šedou stádovitou nemyslící hmotu, odkývávající každou kravinu, kterou mocipáni vymyslí. Lidé ohánějící se diverzitou dělají ve skutečnosti všechno proto, aby tuhle diverzitu a rozdílnosti zlikvidovali. Vždyť, co může být větší rozmanitost, než Evropa plná svobodných národů s vlastními jazyky a kulturami. Evropa barevná a multikulturní v tom nejlepším slova smyslu. Ne nějaké eurohmota “bez chuti a zápachu”. Naši dnešní euromocnáři z nás ale chtějí mít eurostádo bez vlastních názorů. Pravým cílem je totiž zbavit nás svobody, jen aby tito lidé mohli ukojit svoji utkvělou představu, že pouze jejich názor je ten jediný a správný. A že jsou o tom přesvědčeni dokazuje, jak se chovají vůči zbytku společnosti. Oni totiž žijí v přesvědčení, že svůj názor nemusejí prosadit a obhájit v demokratické soutěži a pluralitě názorů. Ne, jejich názor je jediná pravda a ve chvíli, kdy nevyhraje, je potřeba udělat vše pro to, aby byl prosazen za každou cenu. Za cenu ostrakizace odpůrců, zesměšňováni a bagatelizace jejich názorů, za cenu různých forem nátlaku a zneužívání médií. Každý, kdo s těmito lidmi nesouhlasí je agent, troll, hnědý, rudý a já nevím, co ještě. Přitom jediný, kdo se tady chová jako rudý a hnědý dohromady, jsou tady oni. Proto vidíme ty snahy zpochybňovat volby, když to nedopadne po jejich, snahy opakovat referenda, dokud nevyhraje jejich názor. Proto tady vznikají Miliony chvilek a další skupiny, které tlačí svoje bez ohledu na zbytek společnosti. Tyhle lidi přehlíží skutečné problémy, zametají je pod koberec, jen aby mohli tlačit svoje témata a pseudoproblémy a jsou tak velkým nebezpečím pro celou společnost. A média jsou jejich hlásnou troubou, nástrojem zaslepené propagandy a boje s jejich “třídním a rasovým” nepřítelem v jednom – mlčící většinou společnosti. Tou většinou, která žádnou hlásnou troubu nemá a která se tak může vyjádřit jen ve volbách. A právě tahle svobodná volba je těmto eurosoudruhům, klimasoudruhům, milionkářům a neziskovkám trnem v oku. Dejme si na ně pozor!

Autor: Petr Polák | pátek 14.2.2020 13:00 | karma článku: 25.47 | přečteno: 416x

Další články blogera

Petr Polák

30 let od sametové revoluce - Kdo píská a křičí na Národní?

Máme za sebou 30. výročí Sametu, které proběhlo na pozadí společnosti totálně rozdělené příkopy nenávisti a zášti. Výročí opět zneužité některými k dehonestaci názorů svých oponentů a někdy i k osobním výpadům, útokům a nadávkám.

19.11.2019 v 9:00 | Karma článku: 41.81 | Přečteno: 1986 | Diskuse

Petr Polák

1,59% aktivistů šikanuje zbytek populace. Opravdu si to necháme líbit?!

Tenhle článek vzniká jako reakce na kroky společnosti Procter & Gamble, která se nechala úzkou skupinou lidí donutit, aby popřela fungování lidského těla a přírodní principy jako celek.

24.10.2019 v 13:05 | Karma článku: 48.92 | Přečteno: 20645 | Diskuse

Petr Polák

Které druhy “komoušů“ vadí a které ne, aneb nenávist už tančí i na hrobech

Zemřeli dva lidé. Umírá jich každý den hodně, ale tihle dva jsou opravdu důležití. Důležití pro svůj národ, protože oba, každý po svém, něco v životě dokázali a veřejnost je za to měla ráda a uznávala je.

9.10.2019 v 8:30 | Karma článku: 42.13 | Přečteno: 2195 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

Marek Trizuljak

Kdepak vítězný, vražedný a loupeživý to byl únor

25. únor 1948 byl jednou z největších tragedií novodobých dějin Československa. Země v srdci Evropy upadla na několik desetiletí do barbarské, antievropské poroby, z jejichž důsledků se dodnes jen pomalu a těžko uzdravuje

26.2.2020 v 0:39 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 47 | Diskuse

Marek Zeman

Víra Tvá Tě nespasí..

Je jistě hezké věřit, jako věří pan premiér, že nás koronavirus obejde, ale ono to nestačí. Jsme připraveni ?

25.2.2020 v 23:34 | Karma článku: 6.36 | Přečteno: 91 | Diskuse

Miroslav Gruner

Koronavirus zvesela a naděje. Z Lán i ze Strakovky. Taky laciný zájezdy do Itálie letos!

Koronavirus přinese radost jak premiérovi, protože asi bude možno tím pádem snadno zakázat demonstrace Milionu chvilek, to ze zdravotně-preventivních důvodů. A ovšem i naději mnoha zlým ošklivým nepřátelům churavějícího Miloše Z.

25.2.2020 v 14:57 | Karma článku: 12.66 | Přečteno: 564 | Diskuse

Ladislav Větvička

Pubertalni Pirati namalovali kosočtverec na vrata a fčil si tleskaju, jak su dobři

Jak male děcka. Tajak zme my malovali kosočtverce susedum na vrata, když nas vyhaňali ze zahrady, bo zme kradli kobzole do ohňa, tak samo se zachovali prašti radni.

25.2.2020 v 14:14 | Karma článku: 44.94 | Přečteno: 3489 | Diskuse

Vladimír Kroupa

Česko prý má pandemický plán, bude nám ale něco platný…?

Dle slov našeho pana ministra zdravotnictví je naše země na případnou výzvu zvanou koronavirus, údajně připravena. Máme prý pandemický plán...

25.2.2020 v 11:51 | Karma článku: 40.83 | Přečteno: 4118 | Diskuse
Počet článků 72 Celková karma 0.00 Průměrná čtenost 1757

Pánbůh mi dal hlavu nejen na to, aby mi vyplnil prostor mezi ušima. A za to ti, Panebože, velký dík!

Vždycky jsem byla obdařenější prsatice, směje se Lucie Benešová

Chtěla domek na Sicílii, ale nakonec si pořídila hezké místo pro stavbu v Jizerských horách. „Mám plno plánů, pořád...

Prodáváte rasistické zákusky, tvrdí zákazníci. Tradiční, brání se výrobce

Čokoládová pusinka, zákusek populární hlavně během německých únorových karnevalů, narazila na odpor kvůli svému...

Hospody, kolo a památky. Orlando Bloom si v Česku užívá se psem i snoubenkou

Orlando Bloom (43) natáčí v české metropoli seriál Carnival Row. Kromě herectví se tu nejčastěji věnuje svému psovi,...

Všichni jste krásní, říká modelka. Předávání cen moderovala zcela nahá

Modelka Ibi Støvingová (45), která moderuje dánskou verzi americké show Naked Attraction, vyvolala pozdvižení...

I po více než osmi letech od vydání je Skyrim králem erotických modifikací

Díky podpoře uživatelských modifikací se kolem Skyrimu vytvořila silná komunita, která svoji modlu neustále vylepšuje....